Lublin, Konstantynów, Helenów

Lokal do wynajęcia

parter 42,00 m2 66,67 zł/m2

2 800 zł

Magdalena Wrzosek

Specjalista ds obrotu nieruchomościami

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy o powierzchni 42 m2, położony na parterze budynku biurowo-usługowego przy ul. Nałęczowskiej. Lokal składa się z pomieszczenia, które może służyć jako sekretariat/sala obsługi, z którego przechodzimy do osobnego gabinetu. Ponadto w pierwszym pomieszczeniu znajduje się aneks kuchenny i WC.

Na podłogach panele. Lokal częściowo umeblowany.

Cena 2800 zł netto + VAT, bez dodatkowych opłat.
Cena najmu obejmuje poza czynszem najmu również centralne ogrzewanie, prąd, szybki internet (300 Mb/s), 2 miejsca postojowe, opłatę za wodę i ścieki. 

Parking przy budynku (2 miejsca dla lokalu). Możliwość powieszenia logo/tablicy na elewacji budynku (widoczne z ulicy). Odrębne wejście do lokalu. Teren ogrodzony, brama zamykana. 

Bardzo dobry dojazd do centrum oraz innych części miasta, szybki wyjazd z Lublina przez obwodnicę.
Lokal idealny do prowadzenia działalności biurowej np. mała pracownia architektoniczna, architekt wnętrz, projektowanie ogrodów, księgowość, ubezpieczenia).

Polecamy!
Otwieramy przed Tobą całe miasto!
Sprzedajemy i wynajmujemy mieszkania, domy, lokale i działki. Działamy zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Zapewniamy kompleksową obsługę: doradztwo kredytowe i prawne, pomoc geodety, notariusza, architekta oraz projektanta wnętrz.

W razie pytań, po prostu skontaktuj się z nami.
Więcej informacji pod nr tel.: 887 399 631 – Magdalena Wrzosek

Opis oferty sporządzony został na podstawie informacji pochodzących od właściciela oferującego nieruchomość, dokumentów opisujących jej stan prawny i przeprowadzonych oględzin. Opis ten może podlegać aktualizacji w miarę zmiany stanu fizycznego i prawnego nieruchomości oraz nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C.